Telefon: 506-267-607 - ul. Przeskok 2, 509-107-705 - ul. Kleszczowa 18     E-mail: salon@good-look.com.pl

O nas

Salon optyczny Good Look

to miejsce gdzie stawiamy na jakość i elegancję. Szeroki wybór opraw okularowych gwarantuje możliwość wykreowania indywidualnego stylu. Oferujemy różnorodne modele od klasycznych po najbardziej awangardowe oraz unikalne fasony aby trafić nawet w najbardziej wyrafinowane gusta.

Wyspecjalizowana kadra pracowników: styliści z zamiłowaniem śledzący najnowsze trendy, fachowcy zajmujący się rzemiosłem optycznym, specjaliści w dziedzinie badania wzroku oraz wieloletnie doświadczenie gwarantują satysfakcję naszych Klientów.

Wybór okularów to wyjątkowy proces, gdyż dotyczy zarówno wyglądu jak i ochrony zdrowia, dlatego jesteśmy profesjonalnym wsparciem w podejmowaniu tak ważnych decyzji.

Będzie nam bardzo miło zaspokoić również Państwa potrzeby.

Nasza oferta to przede wszystkim kompleksowa obsługa:

okulary korekcyjne – badanie, szeroki wybór opraw i soczewek okularowych, fachowe doradztwo w wyborze, wykonanie i serwis

soczewki kontaktowe – badanie, nauka zakładania i pielęgnacji soczewek, badania kontrolne, dostępność soczewek kontaktowych najnowszej generacji i płynów do ich pielęgnacji

okulary przeciwsłoneczne – szeroki wybór modnych fasonów, możliwość

montażu w wybranych okularach przeciwsłonecznych barwionych soczewek z korekcją

Salon Good Look to przyjazne miejsce dla odwiedzających nas gości i miło spędzony czas. Masz ochotę wybrać okulary w jednym miejscu, bez konieczności żmudnych poszukiwań w różnych salonach? Jesteśmy odpowiedzią na Twoje oczekiwania. Serdecznie zapraszamy!